Středa, 16 Březen 2011 08:31

Kdy, kde, co

Napsal  Administrator
Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

Pěvecké koncerty


BRNO (AC) - Od 19.30 hodin se dnes v Koncertním sále Hudební fakulty JAMU na Komenského náměstí koná pěvecké vystoupení posluchačů. Skladby G. S. Händela či A. Dvořáka za klavírního doprovodu Marty Vaškové předvedou Lucie Nováková, Martin Křížka a Karel Škarka. V sobotu v 15 hodin vystoupí v Kulturním domě Rubín akademické pěvecké sdružení Moravan .
Spirituál v Bystrci
BRNO (AC) - Koncert hudebního uskupení Spirituál kvintet začíná v neděli v 19 hodin. Uskuteční se ve Společenském centru Bystrc v Odbojářské ulici. Všichni příznivci tohoto žánru jsou srdečně zváni.
Jazz a swing
MORAVSKÝ KRUMLOV (AC) - Sólista Orchestru Gustava Broma a Felixe Slováčka Lada Kerndl vystoupí v úterý 27. února v Moravském Krumlově. Příznivcům jazzu a swingu zahraje v místním kinosále se svou kapelou Jazz Friends.
Divadlo
Pohádky pro nejmenší
BRNO (AC) - V Ernově sále v Radnické ulici jsou pro děti připraveny dvě pohádky z kuchyně - Hrnečku, vař! a O Koblížkovi. Začínají dnes v 9 a v 10.30 hodin. Na jiném místě - v sále Břetislava Bakaly na Žerotínově náměstí - bude zítra hostovat loutkový virtuos V. Marčík z Ceských Budějovic. Od 15 hodin zde se známými marionetami zahraje klasickou českou pohádku Zlatovláska.
Detektivky v Atriu
BRNO (AC) - Herci Václav Vydra, Nada Konvalinková, Jana Boušková a Matěj Hádek předvedou v Atriu IBC Brno tři detektivní příběhy nazvané Turecká kavárna. Hraje se v sobotu 17.30 a ve 21 hodin.
Tanec
Zábava i pro děti
BRNO (AC) - Veselou masopustní zábavu spojenou s tradičním pochováváním basy připravili na dnešní večer se začátkem v 19 hodin pořadatelé v Dělnickém domě v Židenicích. Dnes v 9 a v 10.30 zde také začíná pořad určený dětem s názvem Smím prosit?

Další informace

  • Zdroj: Brněnský a jihomoravský den
  • Datum: 23.02.2001
  • Podtitulek:
  • Strana: 12
  • Rubrika: Tipy na víkend
Login to post comments
„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich