Středa, 16 Březen 2011 09:05

Jarní benefiční koncert 2006

Napsal  Administrator
Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

Dne 23. dubna 2006 v 19 hodin uspořádalo Občanské sdružení LOGO spolecně se Soukromou klinikou Logo v Červeném kostele na Komenského náměstí v Brně v 19 hodin JARNÍ BENEFIČNÍ KONCERT: Joseph Haydn - NELSON MESSE D MOLL , který se konal ve prospěch osob se závažnými poruchami komunikace.

Účinkovali: Akademické pěvecké sdružení MORAVAN, Brněnský akademický sbor , Orchestr a sbor při kostele svatého Jakuba v Brně, Tereza Merklová, soprán / Hana Procházková, alt Zoltán Korda, tenor / Tomáš Krejčí, bass dirigent: MgA. Tomáš Ibrmajer, Ph.D.

Koncert v brněnském Červeném kostele „Joseph Haydn - NELSON MESSE D MOLL“, se konal shodou okolností ve stejném čase jako koncert v katedrále sv. Petra. Z počátku jsme meli menší obavy z návštevnosti, jelikož i počasí bylo nepěkné, začalo pršet a foukal nepříjemný vítr. Byli však jsme mile překvapeni. Zájem byl natolik veliký, že by jsme zteží hledali nejaká volná místa.

Celý průběh koncertu měl velice pěíjemnou atmosféru. Po skoncení hudebního vystoupení jsme pozorovali spokojené a nadšené tváře všech návštevníku.

Koncert se uskutečnil za laskavé podpory Církve českobratrské evangelické.

Samozřejme poděkování patří všem návštevníkum, kteří prispeli jakoukoliv financní č ástkou na projekt Občanského sdružení LOGO „Mluvit bez obav“ .

Velké zásluhy na uskutečnení tohoto benefičního koncertu měli spolecnosti, které nám na tuto akci přispeli. Jmenovite: ELEKTRO WORLD, GAUTE realitní společnost, NADACE divoké husy.

Také bychom chtěli podekovat mediálním partnerum: ČESKÝ ROZHLAS BRNO, KamvBrně.cz, RADIO VALC, METROPOLIS, RADIO PROGLAS, Rádio Student.

Další informace

  • Zdroj: www.oslogo.cz
  • Datum: 24. 4. 2006
  • Podtitulek:
  • Strana:
  • Rubrika:
Login to post comments
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde