Středa, 16 Březen 2011 09:54

Adventní benefiční koncert

Napsal  Administrator
Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

V sobotu 19.12.2009 v 17.00 hodin Občanské sdružení LOGO a Soukromá klinika LOGO s.r.o. pořádali ADVENTNÍ BENEFIČNÍ KONCERT. Na programu byla ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ /Hej mistře/ os Jana Jakuba Ryby. Koncert proběhl v krásných prostorách Chrámu sv. Jakuba. Výtěžek koncertu bude použit ve prospěch lidí se závažnými poruchami komunikace a hybnosti, kterým naše sdružení pomáhá. Od 15.00 hodin již tradičně probíhal stejný koncert pro Českou spořitelnu, která vstupenky na něj věnovala svým zaměstnancům a významným klientům.

Na koncertě učinkovalo Akadamické pěvecké sdružení MORAVAN a Orchestr a sbor při kostele sv. Jakuba v Brně.

Jako sólisté vystoupili Tereza Merklová jako soprán, Hana Procházková jako alt, Zoltán Korda jako tenor a Jan Kyzlink jako bas. Na varhany je doprovázel Ondřej Múčka. Všech téměř 130 učinkujících vedl pan dirigent Tomáš Ibrmajer.

Provedení České mše vánoční bylo nádherné a všichni získali vělký aplaus a potlesk.

Na úvod koncertu zazpívali tři písničky se zimní tématikou děti z dětského stacionáře Soukromé kliniky LOGO s.r.o., které za své krásné vystoupení byly odměněny velkým potleskem a pochvalou.

Koncert navštívilo přes 600 návštěvníků, díky kterým se podařilo vybrat více než 80.000,- Kč, které pomůžou tolik potřebným postiženým osobám.

Další informace

  • Zdroj: http://www.oslogo.cz
  • Datum: leden 2010
  • Podtitulek:
  • Strana:
  • Rubrika:
Login to post comments
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde